X
تبلیغات
زولا

بوی عطر مادر

خاطراتم

بیانیه زنجیره فجرآفرینان ؛ جبهه وبلاگی غدیر»

دوستان وبلاگ نویس  این بیانیه رادر وبلاگها ی خود منتشر نمایند

بیانیه زنجیره فجرآفرینان ؛ جبهه وبلاگی غدیر
"براى اینکه جمهورى اسلامى را شکست بدهند! بودجه تصویب میکنند که از طریق اینترنت، انقلاب ایران را از بین ببرند؛ جمهورى اسلامى را سرنگون کنند! ببینید چقدر این دشمن، دشمن درمانده‌اى است" (رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن -( 06/11/1388)
 با سلام و هزاران صلوات نثار ارواح طیبه شهدا و امام شهدا معمار برحق انقلاب اسلامی وبا  تبریک و شاد باش ایام دهه پر فروغ و حماسی فجرانقلاب اسلامی ایران.
با گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی که با مجاهده و مبارزه فرزندان مومن برای بدست آوردن حقوق معنوی، رواج ارزشهای بلندالهی، انسانی؛ زمینه سازی عدالت‌گستری، و کفر و ستم ستیزی، رواج ایمان ودست یابی به ازادی وخدا باوری در دوران سخت ستم شاهی  و حکومت سلاطین ظلم و جور در 22 بهمن سال 57 اتفاق افتاد، با یک نگاه و کنکاش عمیق می توان دریافت که  بزرگترین عامل رسیدن به این پیروزی، ولایت پذیری مردم مومن و خدا جو  و نقش رهبری و هدایت و سکانداری مقام ولایت امام خمینی قدس سره بوده است.
پس از امام راحل با رهبری و بصیرت و هدایت مقام عظمی ولایت دو دهه این کشتی  سوار بر امواج طغیانگر توانسته است مسیر سخت و دشوار را به سلامت طی کند و دشمنان را در طی این مدت خوار و ذلیل و ناتوان نماید.
سی سال ازپس از انقلاب با شکوه اسلامی ایران  و  کوهی از دست آوردهای بزرگ که ثمره رهبریت امام خمینی قدس سره و فداکاریهای شهدا و علمداری مقام معظم رهبری که خود دو دهه متوالی با علم و درایت و بصیرت توانست صورت شکیل انقلاب اسلامی و نظام مقدس  جمهوری اسلامی را بر همگان تجلی بخشد و چشمان  آزادگان ومظلومین  را به سوی خود معطوف نماید، می گذرد و این خود بزرگترین افتخاری است که بر پیشانی نظام ما نقش بسته است.
بارها و بارها دشمنان ما از این عزت وحشت کردند  و دست به کار شدند تا چهره مخدوشی از این انقلاب را  به جهانیان نشان دهند  اما هر بار به شکست و خفت مبتلا شدند. در این میان بودند افرادی که تحت تاثیر این فریب و نیرنگ ها و وعده های پوچ قرار گرفتند و از مسیر اصلی و درست دور گشتند و فتنه انگیزی دشمنان جز خواری و ذلت و از بین رفتن عزت آنها در بین مردم،  چیزی در پی نداشت.
اکنون که دشمنان کوردل زبون نظام در فضای سایبری می کوشند تا آرامش داخل کشور را با توطئه‌هایشان بر هم بزنند ما سربازان ولایت حاضر در عرصه سایبری اعلام میکنیم که با تمام وجود ایستاده ایم تا این توطئه را نیز چون گذشته پاسخ قاطع و در خور نظام جمهوری اسلامی ایران بدهیم و به یاری و مدد الهی و همت عزیزان دست به قلم و ولایتمدار عرصه را بر دشمنان تنگ کنیم.
گر چه تشخیص دشمن از دوست در این فضا دشوار تر از فضای حقیقی است لذا بر آن شدیم تابه کمک و همت عزیزان جهادگر و تلاشگر در این میدان مبارزه جانانه ای صورت دهیم ، به طوری که دشمنان با دیدن این وحدت و تعامل و انسجام به وحشت و دریوزه گی افتاده اند.
دشمنان اکنون دست به هر کاری می زنند تا چهره منفورشان را در پیشگاه جهانیان مظلوم جلوه دهند  و همواره در پر کردن خلع مستند و حقیقت نگاری که هرگز نداشتند به شایعه و دروغ پراکنی و مقدس نمایی بپردازند که این خود باعث گردید تا چهره زشت و شیطانی دشمن بار دیگر اشکار تر گردد . پرداخت هزینه های کلان برای مخدوش کردن چهره و صورت انقلاب در زمینه سایبری خود یک گواه دیگر در زبونی ایشان است.
به فرموده رهبر معظم انقلاب که در دیدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن (06/11/1388) فرمودند:
"اینجور است که دشمنان بین‌المللى ما این جنجالها را راه مى‌اندازند، براى اینکه جمهورى اسلامى را وادار کنند به باج‌دهى؛ مثل خیلى از دولتهائى که بمجردى که یک خطرى احساس میکنند، میروند در مقابل ارباب بزرگتر، حاضر میشوند باج بدهند؛ باج پولى بدهند، باج سیاسى بدهند. امام باج نداد - این را همه بدانند - ما هم به هیچ کس از طرف ملت ایران و از طرف خودمان باج نخواهیم داد."
ما امروز با قاطعیت اعلام می کنیم که هر گز تن به ذلت نخواهیم داد  چنانکه پداران و مادران ما بر سر عهد و پیمان خویش ماندند و جان دادند و هر گز تن به ذلت نداند و نهایتا پیروز میدان شدند.آری علمی را که سید الشهدا در کربلا برای ما به جای گذاشت اکنون بر دوش می گیریم و بر فرمان مقتدایمام جان را ودیعه می گذاریم.  البته دشمن با ضرب شست جانانه ای که از سوی ملت و دولت سختکوش و ولایتمدار دیده است که خود  شکستی غیر قابل جبران است و باید به دشمنان حق داد که  اینگونه از پیشرفتهای علمی و فرهنگی و اجتماعی اقتصادی ما عصبانی باشند .
با نگاهی به فرمایشات رهبر عالیقدر و معزز انقلاب میتوان به حساسیت و اهمیت موضوع پی بردو احسا س مسئولیت در این باره را در یافت.چنانچه ایشان فرموده اند:
"آنچه که براى ما لازم است، این است که آحاد مردم، مسئولین، غیر مسئولین،بخصوص جوانها، بخصوص کسانى که سخن و حرفشان تأثیر دارد، احساس مسئولیت حضور در صحنه را از دست ندهند. هیچ کس نگوید من تکلیفى ندارم، من مسئولیتى ندارم؛ همه مسئولند."
(رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن- (06/11/1388)
 جبهه وبلاگی غدیر و همه حامیان و اعضاء این جبهه با گرامیداشت یوم الله 22 بهمن اعلام می دارد که  برای پیمان مجدد با ولایت و رهبری،  وتجدید عهد با شهیدان و امام شهیدان در صحنه  حاضر خواهد بود و این روز بزرگ را باردیگر نقطعه عطفی برای نابودی فتنه جویان در عرصه سیاسی ,اجتماعی و فرهنگی کشور دانسته وهمراه  با همه مردم مسلمان ایران و ایرانیان ازاده همچنان در صحنه حاضر خواهد بود. چرا که ایمان ما بر این استوار است که همواره اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه, ایمان به در راس بودن و بزرگداشت ارزشهای انقلاب اسلامی رمز پایداری و ماندگاری انقلاب عزیز و شکوهمند اسلامی می باشد.
بی شک دشمنان بار دیگر درس بزرگی در این روز از ملت قهرمان ایران خواهند گرفت و مهر باطل شد دیگری بر تارک فتنه انگیزان و معاندان خواهد خورد .ان شا ءالله تعالی
والسلام‌علیکم و رحمه‌ا...
قرار ما در روز 22 بهمن در راهپیمایی عظیم مردمی در سراسر کشور؛و به روز رسانی وبلاگها با انتشار عکس و اسلاید و خاطرات زیبا و غرور آفرین از روز 22 بهمن
تاریخ ارسال: سه‌شنبه 20 بهمن‌ماه سال 1388 ساعت 12:47 ق.ظ | نویسنده: سید | چاپ مطلب
نظرات (1)
سه‌شنبه 20 بهمن‌ماه سال 1388 02:30 ق.ظ
LOST
امتیاز: 0 0
لینک نظر
اولین کسی با شید که سری جدید لاست را میبینید
داغ داغ-----------------داغ داغ
پس از ماهها انتظار شیفتگان این مجموعه سری ششم سریال لاست به نمایش در آمد و اکنون میتوانید همزمان با پخش آن در آمریکا این سریال را با کیفیت فوق العاده و زیرنویس فارسی دریافت نمایید
دی وی دی های ارائه شده توسط این شرکت اورجینال بوده و یک عدد عطر LOVE TIME
نیز به عنوان اشانتیون به خریداران اهدا خواهد شد

در سری پایانی پرده از همه رازهای این سریال برداشته خواهد شد
برای دریافت سری ششم و نهایی سریال لاست به وبسایت
www.LOST6.ir
مراجعه فرمائید
---------LOST6.ir----------
وبمستر عزیز در صورت تمایل به تبادل لینک با سایت اختصاصی سریال لاست مارا با عنوان " سایت اختصاصی سریال لاست" لینک کرده و اطلاع دهید تا با عنوان دلخواه شماره لینک نماییم

شاد و پیروز باشید
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد